Únor 2013

Nemožný

24. února 2013 v 21:25 | DAS99 |  Nadlidský
Jak moh tenhle típek najít diamanty v minecraftu za pouhých 2min a 20 sekund wow mě to trvalo 3,5 hod tak se na to koukněte

típci minecraftu

24. února 2013 v 21:14 | DAS99 |  rady her
Kvůli diamantům jse stali blbci. Dávám tomu LIKE!!!!!!!!!!!!

MINECRAFT

24. února 2013 v 20:45 | DAS99 |  PC-GAMES
Tohle video je nej jde tam o spolupráci a strategii.Co si to nalhávám jsem do toho zažranej a teď něco o minecraftuMinecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě Markusem "Notchem" Perssonem, aktuálně vyvíjená firmou Mojang. Je to tzv. sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je hráč vrhnut do krychlovitého 3D světa, kde si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. V noci se objevují příšery.
Hra se stala jednou z velmi rychle rozšířených Java her na světě. Verzi Minecraft Classic je možné si zahrát zdarma na oficiálních stránkách hry, včetně hry pro více hráčů.
Hra obsahuje různé stupně obtížnosti od "Peaceful", kdy se neobjevují monstra a životy se automaticky doplňují, až po obtížnost "Hard". Hra Minecraft také obsahuje podporu texture packů, které mění vzhled hry. Další z možností "okořenění" hry je instalace prozatím oficiálně nepodporovaných modifikací (módů). Podporování modifikací s Mod API by mělo začít v budoucích verzích, kde bude možné instalovat modifikace (módy stahované z internetu) bez rozbalení minecraft.jar apod. Také si můžeme změnit design hráče přidáním skinu, ale pouze jen v zakoupené hře.

Herní módy

V současné verzi jsou k dispozici tyto herní módy:
  • Survival - původní herní mód (hlad, těžení, přežívání)
  • Hardcore - stejný jako mód Survival, s nezměnitelnou obtížností "Hardcore". Pokud zemřete, vymaže se celý svět a hra končí.
  • Creative - herní mód, ve kterém je zpřístupněno neomezené množství věcí zcela bez těžení, s funkcí létání. Všechny bloky lze rozbít na jedno kliknutí a hráč je v této hře nesmrtelný, ovšem pokud vypadne ze světa (Void), zemře.
  • Adventure - Stejné jako survival. Nedají se těžit ani pokládat bloky. Předměty se dají ovládat(pouze přes příkaz či CB).
  • Ugograft

[editovat]


Stahování

9. února 2013 v 18:56 | Das99
Tento html kod vložíte do vyhledavače

Angry Birds-

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirds&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5yb3Zpby5hbmdyeWJpcmRzIl0.

Bad piggies-

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.BadPiggiesHD&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5yb3Zpby5CYWRQaWdnaWVzSEQiXQ..0

Temple run 2-

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imangi.templerun2&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5pbWFuZ2kudGVtcGxlcnVuMiJd

fruit ninja

9. února 2013 v 17:21 | Das99 |  ANDROID GAMES
Je to hra ve ktere si zlepsujete postrech jinka bych hru ani nepopsal Das99

iPhone 5

9. února 2013 v 12:21 | Das99 |  ANDROID GAMES
Týden po představení iPhone 5 jsem o něm sepsal stručné dojmy. Ne, tehdy jsem samozřejmě neměl možnost si jej nikde vyzkoušet, uchopit do dlaně a popsat jej reálně. Vše se odvíjelo od zkušeností ze všech předchozích generací. Ony se totiž od sebe až tak razantně neliší, co se podstaty a funkcionality iPhonu týče. Jenže někdy stačí málo…
iphone 51 500x281 Druhé dojmy z iPhone 5
Nikdy neříkej nikdy. To je přísloví, se kterým bych mohl více než souhlasit. Byl jsem rozhodnut nechat si stařičký iPhone 3GS a počkat až na budoucí model následujícího roku 2013, jenže poté mě chytl vrtoch. Nejdříve jsem uvažoval o 4S jakožto o relativně dostupné a výkonné náhradě. Nicméně se onen vrtoch ukázal být ještě zákeřnější, než se na první pohled zdálo. Výsledkem je koupě iPhone 5, který se mi jednoduše začal zamlouvat každý den více a více.
Úvodní rozpaky ohledně vzhledu se začaly rychle ustupovat, až se nakonec přeměnily v nadšení. Přeci jen, design iPhone 4/4S je tady s námi již dva a půl roku. Ať se jeví sebevíce podařený, při držení iPhonu 5 v jedné ruce a 4S v ruce druhé jsem se nemohl zbavit pocitu z generačního rozdílu. iPhone 4S mi najednou připadal neuvěřitelně okoukaný, těžký a tlustý. Jako bych to zařízení znal už věky. Naopak iPhone 5 vypadal úplně odlišně - čerstvě, svěže, nově.
Když bylo rozhodnuto pro šestou generaci jablečného telefonu, zbýval relativně jednoduchý úkol v podobě výběru barevné varianty. No, jednoduchý… Samozřejmě jsem chtěl podle fotografií nejprve bílý, jenže po osobní zkušenosti s černou variantou jsem se dostal do klasické situace padesát na padesát. Upřímně, nevědět o třech osobách se škrábanci (i když drobnými) na eloxovaném hliníku, sáhl bych po černém iPhonu. Jelikož už od dob Nokie 3310 absolutně odmítám svůj mobil dávat do pouzdra, zvolil jsem raději bílou variantu, která je mimochodem také krásná! Učinit toto rozhodnutí mi trvalo dobrý týden.
Čeho jsem se obával dále, byl prodloužený displej. Nakonec však musím přiznat, že i když nejsem majitelem těch největších rukou, nemám s ovládáním jednou rukou větší problémy. Ano, do levého horního rohu se palcem dostává trošku hůře, ale jde to. Na tuto drobnůstku rychle zapomenete při čtení textu, kde se vyšší displej opravdu hodí. Snad bych jen dodal - větší už prosím ne.
A5 vs. A6 - pro někoho žádný rozdíl, nicméně reálná zkušenost hovoří opak. Nechci nikterak opovrhovat starším dvoujádrem, sám s ním denně pracuji díky iPadu 2. Skutečnost se má tak, že iPhone 5 je neskutečně rychlý. Náběh aplikací probíhá téměř okamžitě, po záškubech ani vidu ani slechu. K tomu přičtěme 1 GB operační paměti a představa o celkovém výkonu musí být všem jasná.
A nakonec si nechám fotoaparát. Právě neschopnost iPhonu 3GS pořizovat kvalitní fotografie mě nejvíce dohnala ke koupi novějšího modelu. Ano, vystačil bych si s 4S, ale proč jsem tak neučinil, již víte. Denně zaznamenávám zajímavé okamžiky a zážitky pomocí Day One, včetně fotek. Rád bych je měl také v lepší kvalitě. Stejně tak bych si ze svých výletů na kole odnesl ostřejší a panoramatické záběry.
To by bylo z mé strany k iPhonu 5 asi vše. Nechtěl jsem psát rozsáhlou recenzi, těch jste si mohli za uplynulé tři měsíce jistě přečíst spousty. Spíše jsem chtěl ukázat, že ani my redaktoři vlastně někdy přesně nevíme, jaké zařízení chceme. Specifikace mnoha zařízení Applu známe snad nazpaměť, dokážeme je srovnat a vybrat nejlepší vhodnou variantu v poměru cena/výkon. Avšak někdy je vhodné nechat výběr pouze na osobním pocitu. iPhone je úžasná věc, "pětka" o to víc.

Skype

9. února 2013 v 12:10 | das99 |  ANDROID GAMES
Tohle je to samí jako facebook ale můžete tu videohovory.I když budete od sebe stakilometry daleko furt se budete viďet a výborně slyšet
Coll!!!Das99

Facebook

9. února 2013 v 12:05 | Das99 |  ANDROID GAMES
Tato aplikace určitě nikomu nechybí.Vubec neznám nikoho kdo By neměl
Účet na fb.Mužeš chatovat,statusy,chat pro víc lidí atd.......
Já jsem na fb furt
Das99

Temple run

9. února 2013 v 11:59 | Das99 |  ANDROID GAMES
Tahle hra procvičí postřeh a začnete být na nich závislý.Už jsou verze temple run,temple run 2,temple run brave.Nej je 2 můžeš jezdit i na vozíku.

Sam hraju všechny tři a jsou Cool!!!!!!Das99

asphalt 7

8. února 2013 v 21:19 | DAS99 |  ANDROID GAMES
Asphalt 7: Heat nabídne velmi dobrou grafiku a v rámci možností mobilních zařízení také propracované ovládání. Hráč bude mít k dispozici 15 různých tratí a 60 závodních aut světových značek, například Ferrari, Lamborghini a Aston Martin. Nebude chybět ani vylepšený online multiplayer pro šest hráčů.

GTA V

8. února 2013 v 21:05 | DAS99 |  PC-GAMES

Datum vydání: 17.9.2013
Vydavatel: Take-Two
Vývojář: Rockstar Games
Distributor v ČR: Cenega
Platformy: PlayStation 3, Xbox 360, (PC nepotvrzeno, ale očekáváme podzim 2013/ jaro 2014)


POU

8. února 2013 v 21:02 | DAS99 |  ANDROID GAMES
tato potvora chytla uplně všechny i když je to jen koule kterou jen krmíš a zabavuješ a vymoďuješ chytla dokonce i mě.

ANGRY BIRDS

8. února 2013 v 20:56 | DAS99 |  ANDROID GAMES

Angry Birds Online

Prak připraven, ptáci dostatečně naštvaný a prasátky vyděšený. Řada je teď na tobě! Natáhni gumu a znič všechny nepřátelé co se schovávají za hradbami
.


jinak bych to ani nepopsalDAS99MINECRAFT PC

8. února 2013 v 20:51 | DAS99 |  PC-GAMES


MInecraft je hra zaměřená na budování vlastního prostředí. Hráči mají k dispozici stavební bloky, z nichž lze postavit téměř cokoli, co si dokážou představit.
Situaci komplikují příšery, které v noci vylézají ze svých úkrytů a ničí vše, co jim příjde pod ruku. Příšery ovšem nemusí pouze škodit, ve hře se vyskytují i přátelské příšery, které si uživatel může ochočit a ty jej budou chránit

BAD PIGGIES

8. února 2013 v 20:48 | DAS99 |  ANDROID GAMES
Kreativní hra od tvůrců Angry Birds
Náhled programu Bad Piggies


Bad Piggies je kreativní hra založená na fyzikálních principech, která rozvíjí příběh Angry Birds a umožňuje hrát hru i za protistranu, tedy za zlá prasata, která v původním příběhu hry ukradla ptákům jejich vejce. Právě poskládat mapku, která zlotřilá prasata k ptačím vejcím dovede je cílem hry.
Stejně jako u Angry Birds se hra dělí na kampaně (suchozemská, létající, písečná apod.) a ty obsahují jednotlivá kola, která jsou odstupňována podle obtížnosti. V každém kole může hráč získat jeden dílek mapky a dostat se k němu může pouze za využití stroje, který si sám sestaví. Při jeho tvorbě stroje lze využít rozličných konstrukčních prvků, jako jsou například kola, motor, vrtule nebo křídla.
Herní prostředí je po grafické stránce velmi podobné Angry Birds. Ve svém stroji musí hráč překonat řadu překážek a tak je nezbytné pamatovat při jeho konstrukci na každý detail. Po úspěšném dokončení mapy je výkon zároveň ohodnocen počtem hvězdiček, který závisí například třeba také na tom, zda se stroj po cestě nerozbil.

DAS99

GOD OF WAR-PSP

8. února 2013 v 20:45 | DAS99 |  PSP
Dnešní doba je plná nejednoznačných charakterů, které by se někdo nebál označit za morálně diskutabilní, ne-li dokonce za psychopatické bezskrupulozní vrahy. Ano, pan Lynch na mne významně pomrkává. Nechejme stranou co nám na těchto nepříliš dušínovských individuích imponuje a podívejme se na zoubek jednomu z nich, brutálnímu spartskému válečníkovi a vojevůdci Kratovi, který se probil z PS2 až na naše milované malé displaye. Kratos není žádný beránek, ale přiznejme si to, je tím, kdo dělá sérii God of War výjimečnou. Co to vypovídá o nás samých nechme na analýzu někomu jinému.

Předem musím zklamat ty, kteří se těšili na Kratova dobrodružství v roli boha války. Našeho milého svalovce s výstředním tetováním nacházíme v okamžiku, kdy stále slouží bohům Olympu a doufá, že když sprovodí ze světa dost nepřátel, dočká se zasloužené amnézie. Pro ty, kdo jeho cestu nesledovali již dříve. Ono asociální individuum sloužilo Areovi, bohu války tak dobře, že jej obdařil mimo skvělých zbraní i bojovým šílenstvím, v němž Kratos zabil i svou ženu a potomka. Poté se stal žoldákem bohů od nichž chce jediné - zapomenout na tuto vraždu. Ti jeho zoufalství využívají a napravují s ním všechny problémy, které jde vyřešit hrubou silou. Což jsou v Kratově podání de facto úplně všechny problémy. Bohužel Chains of Olympus si vzaly za cíl pouze doplnit chybějící střípky Kratovy cesty za zapomněním, a tak my můžeme zapomenout na překvapivé zvraty. Tady se bude prostě jen bojovat a veškeré krveprolití a slizoprolití bude pospojováno vachrlatými dějovými můstky a titánskou postavou neodolatelného hlavního antihrdiny.

Kratosmilné činnosti

S nějakými dlouhými úvody si tedy nikdo neláme hlavu a vy se rovnou ocitnete tváří v tvář perské invazi do Řecka. Taste své čepele chaosu, protáhněte na nich řetězy a vzhůru za zabíjením. To je navýsost zábavné. Kratos umí všechny triky co dřív, takže své protivníky kouskuje dvěma druhy útoků z nichž umí poskládat působivá komba. Zbraně sviští, ohnivé stopy po nich vykreslují impresionistické obrazce a kolem Krata se vše noří do rudého odstínu čerstvě prolité krve. Upřímně, kdo by nepropadl bojovému šílenství spolu se svým svěřencem? Pokud by se vám nelíbilo šíření zkázy čepelkami, máte možnost sem tam vyvolat nějaké to kouzlo (dle mne spartského válečníka nehodné, ale účel světí prostředky) a časem se vám dostane do ruky... no spíše na ruku... Diova rukavice, s níž můžete šířit tělesné tekutiny svých protivníků do okolí. Sympatický je taktéž systém miniher, který přichází na pořad dne v soubojích s bossy, případně i s některými druhy protivníků. U těch prvních jde často o jedinou možnost jak je sprovodit ze světa, u těch druhých možnost vydělat nějaké ty rudé, zelené a modré esence navíc. Nad daným protivníkem naskočí znak, který musíte včas zmáčknout a pak pomocí dalších tlačítek, případně pomocí kroužení analogu váš krvežíznivý svalovec většinou způsobí krásně brutální "fatalitku".

Nobody fuck with Kratos

Jak je snad z předchozích řádků patrno, Kratos je prostě tahounem téhle hry, která by bez něj nejspíše zapadla ve vlnách slabého nadprůměru. Většinou kašle na jakékoliv konvence, vůči světu včetně bohů chová různé stupně nenávisti a nějaké věci jako slitování nepatří do jeho slovníku. Padlých spolubojovníků nijak neželí a když přemůže padoušského perského vladaře, místo milosrdně rychlé smrti mu rozmlátí hlavu truhlou na kaši. Ne, tahle hra není pro nejmenší. Ostatně poté co vkráčíte s kousky mozku onoho panovníka na obličeji do pokladnice, náš rek se činí a zprzní jeho vilné konkubíny. Tedy pokud budete správně mačkat tlačítka (doufejme, že tato hra nevychová generaci, která si k sexu bude nosit gamepad a před vyděšenou dívčinou začne freneticky bušit do čudlíků - protože tady už GoW vyměkl a sexu v explicitním záběru se nedočkáme, holt zabíjet na tisíc způsobů se může, ale z reprodukce by byl oheň na střeše). Nejvíce mne ale Kratos potěšil ve chvíli, kdy přihlížel brutálnímu zabití jedné spoluobčanky. S tělem šlo manipulovat a říkám si "Ejhle, teď tělo odnese na oltář a s dostatečnou dávkou patosu bude slíbena pomsta!". Kdepak. Kratos je prostě chlapík pragmatický a oním tělem prostě potřebuje zatížit plošinku, aby se mu otevřely dveře dál. To je pane postava!

Powered by Krat OS

Ano, postava to je úctyhodná a vypadá opravdu skvěle. Celé grafické prostředí po mírných počátečních rozpacích nabízí asi to nejlepší co jde z PSP vymáčknout a ve chvíli, kdy kolem sebe rozjedete složitější komba a kouzla, popřípadě během likvidací fakt velkých bossů, vaše srdéčko zaplesá. Podobně pak na tom je hudební doprovod, který perfektně doplňuje onu syrovou atmosféru. A ve finále chválení se dostanu k level designu, který je dobře zpracován a většinou nenarazíte na hluché místo. Nepřátelé se na vás nehrnou v nějakých obrovských počtech, když už je toho zabíjení moc, většinou přijde nějaká mezihra či jednodušší puzzle (nebojte, víc jak minutu nad nimi nestrávíte) ve stylu ostřelování balistou loďstva apod. Stejně tak se nestane, že by byl nedostatek save pointů, většinou přijdou právě ve chvíli, kdy si říkáte, že už by bylo načase.
Jenže teď jsme uzavřeli chválení a přistoupíme ke slabinám, které závěrečné hodnocení výrazně srážejí. Pravdou je, že inovací je naprosté minimum. Autoři věděli čím uspěli v předchozích dílech a tak to jen zopakovali. I to by šlo překousnout, ale když se před vámi znenadání objeví závěrečná sekvence, zůstáváte jen stát s otevřenou pusou. Protože hru jste začali hrát před cca šesti hodinami, a to je sakra málo. Navíc i přes onen příjemný design úrovní se občas vkrádá nepříjemný stereotyp a to je ve spojení s opravdu krátkou herní dobou smrtící kombinace. Sice si můžete odemknout nové "oblečky" pro Krata, otevřít nový mód, ale to je jen uměle nastavovaná kaše a působí leností vyrobit hru delší. Když se pak podíváme na opravdu inovativní tituly, jde tahle sice zábavná, ale prvoplánová ("co na tom, že je to krátké, s dostatečným hypem to skoupí víc než dost nadšenců") řežba, která nepřináší absolutně nic nového. Takže ta osmička v závěrečném hodnocení je hodně slabá. God of War: Chains of Olympus zabaví, ale bohužel jen na chvíli.


MINECRAFT-PE 6.1

8. února 2013 v 20:22 | DAS99 |  ANDROID GAMES
Dnes by jsme si řekli něco o Minecraftu pocket edition(PE).Je to verze minecraftu na mobily a tablety.

Sice tu není tolik možností jako na Minecraft PC,ale je tu furt spoustu věcí např. můžete craftit,těžit,stavět(i nadlidské budovy) zabíjíte tu zombíky,kostlivce,pavouky.Prostě je tu vše co potřebujete.


Das99 8.2.2013