BAD PIGGIES

8. února 2013 v 20:48 | DAS99 |  ANDROID GAMES
Kreativní hra od tvůrců Angry Birds
Náhled programu Bad Piggies


Bad Piggies je kreativní hra založená na fyzikálních principech, která rozvíjí příběh Angry Birds a umožňuje hrát hru i za protistranu, tedy za zlá prasata, která v původním příběhu hry ukradla ptákům jejich vejce. Právě poskládat mapku, která zlotřilá prasata k ptačím vejcím dovede je cílem hry.
Stejně jako u Angry Birds se hra dělí na kampaně (suchozemská, létající, písečná apod.) a ty obsahují jednotlivá kola, která jsou odstupňována podle obtížnosti. V každém kole může hráč získat jeden dílek mapky a dostat se k němu může pouze za využití stroje, který si sám sestaví. Při jeho tvorbě stroje lze využít rozličných konstrukčních prvků, jako jsou například kola, motor, vrtule nebo křídla.
Herní prostředí je po grafické stránce velmi podobné Angry Birds. Ve svém stroji musí hráč překonat řadu překážek a tak je nezbytné pamatovat při jeho konstrukci na každý detail. Po úspěšném dokončení mapy je výkon zároveň ohodnocen počtem hvězdiček, který závisí například třeba také na tom, zda se stroj po cestě nerozbil.

DAS99
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama