Březen 2013

Just Cause 2

29. března 2013 v 9:57 | DAS99 |  PC-GAMES


Popis hry:
Just Cause 2 je pokračování veleúspěšné hry Just Cause. Jako hlavní hrdina budete mít před sebou otevřené veliké město se spoustou vozidel, letadel, motorek a lodí. Také se můžete těšit na dobívání ostrovů a měst. Pro tuto potřebu budete mít v možnostech shop a nespočet zbraní vozidel a protivníků. Mezi velké novinky patří hák s kterým se dostanete doslova kamkoli.Hra je také výjimečná tím že na ní není potřeba ,,Super Extra rychlej pc'' ale rozjedete ji i na starších strojích. Vřele doporučuji!Shakes and Fidget (SF game)

29. března 2013 v 9:48 | DAS99 |  online games

SFGAME

Odkaz: www.sfgame.cz

Popis:Hra je udělaná podlě komiksu Shakes and Fidget. Odehrává se ve středověku ve fantasy světě plném nestvůr a magie. Vy jako hrdinové se nestvůrám postavíte.

REGISTRACE:
Při registraci máte možnost vybrat si zněkolika ras. Také dostanete možnost vybrat si jestli butee zaměření na boj,magii či lukostřelbu. Registrace je přehledná a máte dost možností. Hra se prozatím zdá být dost volná.

PRVNÍCH 5 MINUT:
Při prvních 5 minutách hraní toho moc nezjistíte. Můžete si všimnout přehledného menu na leve. Vaše první krokdy nejspíše povedou do hospody kde dostáváte úkoly po celou dobu hraní. Můžete taky zkusit štěstí v hazardní hře kterou provozuje malí chlápke v rohu hospody. V této části hraní se mi pořád hra zdála volná,

DELŠÍ HRANÍ:
Kdo u hry vydržel zjišťuje další vychytávky. Od cechu až po podzemí. Nebudu vypisovat co je co na to jsou stránky zaměřené přímo na SFG. Hraní si můžete uhlehčit pomocí houbiček což je měna za kterou si musíte zaplatit. V této části hraní vám začnou cechové války což je velké + pro hru.

POŘÁD DOKOLA:
Pro mě poslední část. Hra mě přestala bavit na 20 lvl.(Hodně z vás řekne že je to málo ale mluvil jsem z několika lidmy kteří měli i 100 a z těchto rozhovorů jsem si udělal názor). Takže proč mě to přestalo vlastně bavit? Zeptejte se sami sebe co ve hře děláte. Jste čím dál větší hromotluk který dělá samé věci dokola. Chodí do hospody,arény,podzemi( v čem je podzemí jíné než hospoda?) a cechov války což je stejné jako aréna. A nic se nezmění. Pořád to jde takhle stejně jen se můžete těšit tím že u lvl máte větší číslo. I přes tento velký mínus tuto hru hrjae spousta lidí.

MĚNA VE HŘE: Stříbro a zlato
SPECIÁLNÍ MĚNA: Houbičky

MÉ POSTŘEHY:

- Postavy se v obchodech mění podle času
- Město se mění podle času
- Hra kopíruje hru tanoth(nebo naopak)
- Vtipné texty u soubojů dokážou pobavit.


Need for speed most wanted

3. března 2013 v 21:02 | Das99 |  ANDROID GAMES
Fairhaven City již nikdy nebude takové jako doposud. Hra Need for Speed™ Most Wanted se počínaje dneškem dočká tří jedinečných balíčků ke stažení (DLC). Hráči se v nich podívají na zcela nové letiště, projedou se v kultovních autech stříbrného plátna a zasednou za volant legend série Need for Speed. Nahánějte se s přáteli kolem letadel, proskakujte billboardy jako pravý hollywoodský hrdina nebo porazte všechny soupeře díky rychlosti a síle oblíbených aut z her Need for Speed.

gameply:


Flatout Chaos end Destructions

3. března 2013 v 20:48 | Das99 |  PC-GAMES


Třetí díl fantastické arkádové závodní série Flatout, která aspiruje na titul nejdestruktivnější závodní hry vůbec. Tratě jsou doslova posety zničitelnými objekty. Vaši soupeři nejsou anonymní, ale mají svou vlastní povahu a jízdní styl. Zběsilá jízda a srážky přináší nejen nitro a krátkodobě vyšší rychlost, ale také hrozbu karambolů a ztrát. Záleží jen na vás, jestli vsadíte na rychlou jízdu, riskantní klikčování přes alternativní odbočky nebo zběsilou vybíjenou se soupeři, při které se budete rvát o každou zatáčku. Pamatujte ovšem, že se slušností daleko nedojedete a drsnější vyhrávázde ukázka gameplay